Nirvana
Netsis
Çağrı Merkezi
0 (224) 249 98 22

NETSİS ÖDÜLLERİMİZ

En İyi Proje Yapan Çözüm Ortağı Ödülü (Demrad.A.Ş.Projesi)

En İyi Sertifikasyon Yatırımı Yapan Çözüm Ortağı Ödülü

En İyi Çıkış Yapan Yetkili Satıcı Ödülü

DESTEKLEDİKLERİMİZ

www.netsisprogramlari.com
www.netsisprogramlari.com

www.netsisyardim.com
www.netsisyardim.com
ÜRETİM / PLANLAMA

İşletmenizdeki üretim sürecine tam hakimiyet için gerekli tüm işlevselliği içeren üretim modülü ile, kompleks ürün ağaçlarınızı kolaylıkla tanımlayabilir, malzeme sarflarınız, yarı mamul stoklarınız, fireler, hurdalar, alternatif kullanımlar, iş emirleri ile takip, hızlı ön maliyet izleyebilme, barkod ve RFID sistemleriyle entegre olarak fabrikanın gerçek zamanlı işleyiş takibi, üretim makinelerinin / tezgahlarının tüm bakım yönetimi gibi geniş yelpazede çözümlere sahip olabilirsiniz.

Ürün Yaşam Döngüsü, Üretim Operasyonları, Üretim Akış Kontrol, Kalite Kontrol ve Fabrika Bakım Yönetimi ile tüm sürecleri takip edebilirsiniz..

PLANLAMA
Günümüz tedarikçisi/üreticisi tedarik zincirindeki rolünün gereğini yerine getirmelidir. Sanayici, müşterisinden gelen siparişleri, istenen düzende sağlayabilmek için sağlıklı bir planlama sürecine ihtiyaç duymaktadır. Planlama süreci birçok alt bölümden oluşmaktadır.

Bu bölümler; Ana Üretim Planlama, Kapasite Planlama, Malzeme Gereksinim Planlama , Replenishment (Sarf Bazlı Planlama), İleri Üretim Planlama gibi istenen detayda kullanılabilmektedir.

info@nirvana.com.tr
İhsaniye Mah. İzmir Yolu Atalay 7 Sitesi No:114 B Blok K:8/25 Nilüfer / BURSA
0 (224) 249 38 44 - 249 98 22
Nirvana Netsis Netsis Programları Netsis Yardım