Nirvana
Netsis
Nirvana Netsis Nirvana Netsis Nirvana Netsis Nirvana Netsis Nirvana Netsis Nirvana Netsis

Çağrı Merkezi
0 (224) 249 98 22

NETSİS ÖDÜLLERİMİZ

En İyi Proje Yapan Çözüm Ortağı Ödülü (Demrad.A.Ş.Projesi)

En İyi Sertifikasyon Yatırımı Yapan Çözüm Ortağı Ödülü

En İyi Çıkış Yapan Yetkili Satıcı Ödülü

DESTEKLEDİKLERİMİZ

www.netsisprogramlari.com
www.netsisprogramlari.com

www.netsisyardim.com
www.netsisyardim.com
REDCODE NETLITE.NET
Netlite.NET, küçük ölçek ticari kuruluşlar için tasarlanmış, temel iş otomasyonlarını içeren birbirine entegre ön muhasebe modülleri ile bağımsız genel muhasebe modülünden oluşan, kullanımı pratik, uyarlaması kolay bir iş yazılımıdır.

Tamamen Türkçe çalışan Netlite.NET, ekranları, menüleri, çalışma sistemi, MS office uyumu, tuş ve mouse kullanımı açısından kullanıcının alıştığı windows standartlarında olup bu konularda ek bir eğitim ve alışma süreci gerektirmez. 

Birden fazla şirketin verisini ayrı ayrı yönetebilen Netlite paketinin işlevleri;

Cari Hesaplar;
Müşteri, satıcı, banka vb. cari hesaplarının detaylı tanımlaması ile oluşturulacak sistemde, borç/alacak kayıtları entegre modüllerden otomatik yansıtılır. Tüm finansmanın kolaylıkla takip edilebileceği modül, güncel ekstrelere, yaşlandırma mantığıyla gecikme/ödeme günlerine, faiz, aidat hesaplarına anında ulaşımı sağlar. İstenen cari hesaplara toplu mutabakat mektubu bastırılarak gönderim yapılabilir.

Stok Yönetimi;
Alınan ve satılan ürünlerin, alış/satış fiyatları, kdv oranları, dönüştürülebilir ölçü birimleri detayında tanımlandığı sistemde, entegre modüllerden otomatik oluşan giriş/çıkışlar sayesinde tam kontrollü bakiye takibi sağlanır. Eldeki stoğun çeşitli maliyet yöntemleri ile raporlanabildiği modülde, stok karlılığı izlenebilmekte, çeşitli icmaller, bölgesel alış/satış dağılım raporu vb. raporlarla temel stok yönetimi kapsanmaktadır.

İrsaliye, Fatura İşlemleri;
Alış/Satış irsaliye ve faturalarının sisteme kaydedilmesiyle stoklar ve cari hesaplar otomatik işlem görür. Firmanın kendi matbu irsaliye/fatura formlarına uygun basımla hem belgenin tanzimi, hem de finansman ve envanter takibi sağlanmış olur. İrsaliye ve faturalarda satır bazı ve fatura altı iskontolar ile nakliye için ek maliyet uygulanabilir, vadeli işlem yapılabilir, otomatik eksi bakiye kontrolü ve fatura altı kdv, iskonto, genel toplam hesaplamaları mevcuttur. İrsaliyelerin toplu faturalanarak basımı yapılabilen modülde, fatura ve mal karlılık raporu ile kdv icmali alınabilir. Tahsilat / Tediye / Virman İşlemleri; Sistemde, tüm çek/senet alındı/verildi işlemleri ile nakit tahsilat/tediyeler anında kayıt edilebilir ve güçlü bir entegrasyonla takibi sağlanır.

  • Çek bordro mantığında alındı ve ciro işlemleri, toplu ödendi ve iptal işlemleri ile çek portföyünün tam kontrollü takibi sağlanır.
  • Senet ile taksit ve basım işlemlerinin hızlıca yapılabildiği sistemde, günlük tahsil edilecek tutarlar anlık olarak izlenebilmektedir.
  • Nakit tahsilat ve tediyeler ile çek/senet karşılığı yapılan nakit işlemlerin gerçek zamanlı kayıt edilmesi ile günlük kasa defteri otomatik oluşmaktadır.
Cari hesaplar arası virman, bankadan çek/senet ödendi/karşılıksız/protesto işlemlerinin dekontları kayıt edilebilmektedir.
info@nirvana.com.tr
İhsaniye Mah. İzmir Yolu Atalay 7 Sitesi No:114 B Blok K:8/25 Nilüfer / BURSA
0 (224) 249 38 44 - 249 98 22
Nirvana Netsis Netsis Programları Netsis Yardım