Nirvana
Netsis
Çağrı Merkezi
0 (224) 249 98 22

NETSİS ÖDÜLLERİMİZ

En İyi Proje Yapan Çözüm Ortağı Ödülü (Demrad.A.Ş.Projesi)

En İyi Sertifikasyon Yatırımı Yapan Çözüm Ortağı Ödülü

En İyi Çıkış Yapan Yetkili Satıcı Ödülü

DESTEKLEDİKLERİMİZ

www.netsisprogramlari.com
www.netsisprogramlari.com

www.netsisyardim.com
www.netsisyardim.com
EVRAK TAKİP - YÖNETİMİ BİLGİ SİSTEMİ
Netsis ile online ve entegre çalışan,evrak yönetim bilgi sistemi yazılımımız; gelen ve giden evrak kayıtlarını saklama, dışarıdan dosya(evrak )ekleme ve saklama,açık işlemleri takip etme,firma içi personel raporlaması , izin, dış görev ve saha görevlisi personellerimiz için form ve rapor oluşturma gibi bir çok konuda kolaylık sağlamaktadır. Evrak yönetim bilgi sistemi; 3 ana başlıktan oluşmaktadır.
Evrak Kayıt

Kurum Kayıt: Kuruma ait, adres ,telefon ve mail vb. gibi bilgilerin girildiği bölümdür.
Gelen Evrak : Gelen evraklarınızın kayıtlarını yapabilir,dışarıdan bir dosya(evrak) ekleyebilir ve evrakların kim tarafından kayıt edildiğini ve durumunu analiz edebilirsiniz. Kişilere, evrak bazında görevlendirme atayabilir ve görevlendirme sürecini takip edebilirsiniz..
Giden Evrak
: Giden evraklarınızın kayıtlarını yapabilir,dışarıdan bir dosya(evrak) ekleyebilir ve evrakların kim tarafından kayıt edildiğini ve durumunu analiz edebilirsiniz. Kişilere, evrak bazında görevlendirme atayabilir ve görevlendirme sürecini takip edebilirsiniz.
Açık İşleri İzleme :
Gelen giden evrakların onay durumlarını raporlayabilir ve İç yazışma onay durumlarını inceleyebilirsiniz. Görevlendirme yapılan kullanıcıların, görev tamamlama durumunu görebilir ,görev onaylama durumlarını BEKLEMEDE,KABUL ve RED olarak raporlayabilirsiniz. Takvim hatırlatma kayıtları girebilir, hatırlatma kayıtlarını günlük, haftalık,aylık ve yıllık olarak görebilirsiniz.
evrak takip
İÇ HABERLEŞME
Personellerinizin, sahadaki görev tanımları, harcıah,saatlik ve yıllık izinleri,mazeret ve ücretsiz izinlerini, mesai durumlarını takip edebileceğiniz,onay/red işlemi yapabileceğiniz bölümdür. Her durum için özel dızaynlarla doküman almanız mümkündür.

Dış Görev Görevli personelin, firma dışındaki görev bilgilerinin girildiği ve onaylandı bölümdür. Rapor butonu ile firmaya özel dizayn yapılıp, doküman alınabilir.
Dış Saha Görev Görevli personelin, firma dışındaki görev bilgilerinin girildiği ve onaylandı bölümdür. Rapor butonu ile firmaya özel dizayn yapılıp, doküman alınabilir.
Seyahat Mucibi Görevli personelin, seyahat bilgilerinin girildiği ve onaylandı bölümdür. Rapor butonu ile firmaya özel dizayn yapılıp, doküman alınabilir.
evrak takip
Harciah(Beyaz) Görevli beyaz yakalı personelin, firma dışındaki görev bilgilerinin girildiği ve onaylandı bölümdür. Araç plakası, km si, otel bilgisi gibi birçok detayı kaydetmek mümkündür. Rapor butonu ile firmaya özel dizayn yapılıp, doküman alınabilir.
Harciah(Mavi ) Görevli mavi yakalı personelin, firma dışındaki görev bilgilerinin girildiği ve onaylandı bölümdür. Araç plakası, km si, otel bilgisi gibi birçok detayı kaydetmek mümkündür. Rapor butonu ile firmaya özel dizayn yapılıp, doküman alınabilir.
İzin (Saat/Mazeret) İzin isteyen mavi ve beyaz yakalı personelin , izin tipinin tanımlandığı ( saatlik yada mazeret izni) ve izin bilgilerinin girildiği bölümdür. İzin sebebi, izin başlangıç ve bitiş tarihi,kapı giriş/çıkış saatleri gibi detayların girilebileceği bölümdür. Onaylayan ve onaylama durumu görülebilir. Rapor butonu ile firmaya özel dizayn yapılıp, doküman alınabilir.
İzin (Yıl/Ücret) İzin isteyen mavi ve beyaz yakalı personelin , izin tipinin tanımlandığı ( Yıllık yada ücretsiz izin) ve izin bilgilerinin girildiği bölümdür. İzin sebebi, izin başlangıç ve bitiş tarihi,kapı giriş/çıkış saatleri gibi detayların girilebileceği bölümdür. Onaylayan ve onaylama durumu görülebilir. Rapor butonu ile firmaya özel dizayn yapılıp, doküman alınabilir.
Bim Talep Formu Firma içindeki, teknik destek ihtiyacında , destek talep hazırlama formudur. Kişisel bilgisayar, İç yazılım, Dış yazılım, Çevre ünite ve Diğer gibi talep niteliklerinden oluşmaktadır. Talebe ait açıklama girilir ve işlem bittiğinde, yapılan işlemle ilgili raporlanabilir.
Mesai Görevli personelin, mesai bilgilerinin girildiği bölümdür. Rapor butonu ile firmaya özel dizayn yapılıp,doküman alınabilir. Fazla Mesai Fazla Mesai Yapacak personelin mesai taleplerinin birim sorumlusu tarafından girilip onay sürecine tabi tutulup izlenebilmektedir. Onaylayan ve onaylama durumu görülebilir. Rapor butonu ile firmaya özel dizayn yapılıp, doküman alınabilir.
info@nirvana.com.tr
İhsaniye Mah. İzmir Yolu Atalay 7 Sitesi No:114 B Blok K:8/25 Nilüfer / BURSA
0 (224) 249 38 44 - 249 98 22
Nirvana Netsis Netsis Programları Netsis Yardım