Nirvana
Netsis
Çağrı Merkezi
0 (224) 249 98 22

NETSİS ÖDÜLLERİMİZ

En İyi Proje Yapan Çözüm Ortağı Ödülü (Demrad.A.Ş.Projesi)

En İyi Sertifikasyon Yatırımı Yapan Çözüm Ortağı Ödülü

En İyi Çıkış Yapan Yetkili Satıcı Ödülü

DESTEKLEDİKLERİMİZ

www.netsisprogramlari.com
www.netsisprogramlari.com

www.netsisyardim.com
www.netsisyardim.com
NET-UAK ÜRETİM AKIŞ KONTROL
Üretim Akıs Kontrol Modülü ile, üretimi gerçek zamanlı takip edilebilmesi amaçlanmaktadır. Bu modülde, is emirlerinin hangi istasyonda ve hangi asamada oldugunu izlenebilecek, tanımlı operasyonlar bazında üretim süreleri kayıt edilebilecektir. Aynı is istasyonunda aynı makine üzerinde yapılan operasyonlar Nirvana UAK Barkod ile gruplanmıs ise grup is emri bazında aktivite kaydı ve üretim sonu kaydı yapılabilmektedir. Örnegin, boyahanede aynı anda üretimi baslayacak olan 3 is emri gruplanarak grup is emri bazında aktiviteleri takip edilebilmektedir. Fakat üretim sonu kayıtları is emri bazında tek tek yapılacaktır. Ayrıca arıza ve durma kayıtları girilerek, ürün ya da operasyon bazında arıza raporları alınabilmektedir.
Üretim akıs kontrol sistemi verilerin el terminali veya dokunmatik ekranlar aracılıgıyla NETSİS'e hızlı bir sekilde aktarılmasını saglamak amacıyla hazırlanmıs bir ek yazılımdır.

Yazılım netsisle Entegre çalıstıgından gerekli tanımlamaların netsis üzerin de yapılmıs olması gerekmektedir.

Program içindeki sayısal sahalara bilgileri manuel olarak girebildigimiz gibi ekran üzerinde bulunan rakamlara Mouse ile veya dokunmatik ekranlara basmak suretiyle de giris yapabiliriz. "Sil" ve "Enter" tus destegi de bulunmaktadır.
İs emri No kısmına tanımlayacagımız is emri numarasının netsiste reçetesinin saklanmıs olması ve Operasyon bilgilerinde Üretim Akıs Kontrole dahil olması gerekmektedir. Grup is emirleri bazında çalısacak olan is emirlerinde mutlaka Operasyon, is istasyonu ve Makine bilgisi aynı olmalıdır. (bknz. Netsis/üretim modülü/kayıt/is emri girisi) Nirvana UAK Barkod ile hazırlanan is emri üzerinden barkod ile is emri, is istasyonu ve operasyon bilgileri okunacaktır. Bu sayede üretim hattındaki kullanıcıların klavye ile bilgi girisi yapmalarına gerek kalmayacaktır.

Net-UAK
Net-UAK
info@nirvana.com.tr
İhsaniye Mah. İzmir Yolu Atalay 7 Sitesi No:114 B Blok K:8/25 Nilüfer / BURSA
0 (224) 249 38 44 - 249 98 22
Nirvana Netsis Netsis Programları Netsis Yardım