Nirvana
Netsis
Çağrı Merkezi
0 (224) 249 98 22

NETSİS ÖDÜLLERİMİZ

En İyi Proje Yapan Çözüm Ortağı Ödülü (Demrad.A.Ş.Projesi)

En İyi Sertifikasyon Yatırımı Yapan Çözüm Ortağı Ödülü

En İyi Çıkış Yapan Yetkili Satıcı Ödülü

DESTEKLEDİKLERİMİZ

www.netsisprogramlari.com
www.netsisprogramlari.com

www.netsisyardim.com
www.netsisyardim.com
TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ

Kurumlar günümüz ekonomik koşullarında bir yandan yenilik ve müşteri geri dönüşlerindeki kalitenin arttırılması için uğraş verirken bir yandan da maliyetlerin indirilmesi baskısı ile karşı karşıyadır. @6 serisi Tedarik Zinciri Yönetimi, müşterilerinizi, sizi ve tedarikçilerinizi e-birliktelik (e-collaboration) ortamında buluştururak tüm müşteriden tedarikçiye kadar tüm bilgi akışının elektronik ortamda gerçekleşmesini sağlar. Aynı zamanda planlama, gerçekleştirme ve tüm tedarik zincirinin koordinasyonunu da sağlar.

e-birliktelik ortamında tedarik zincirindeki halkalarda kullanılan uygulama Netsis olsun ya da olmasın, bütünleşik bilgi alışverişi hissedilmeden sağlanmaktadır.

Günümüz tedarik zinciri uygulamalarında ana sanayi ile tedarikçiler arasında bilgi akışı elektronik portaller aracılığıyla yapılmaktadır. Sanayici günlük olarak planlama işlemi çalıştırmakta ve günlük olarak haftaları ve ayları kapsayan tedarikçi siparişleri hazırlamaktadır. Bu siparişlerin bir kısmı kesinleşmiş, daha ileri tarihlerdekiler ise planlanmıştır. Sanayici günlük olarak bu planını portaline yükler.

Tedarikçiler, ana sanayinin istediği düzende sevkiyatları yapabilmek için bu portalleri kullanmak, yayınlanan planları elektronik ortamda kendi sistemine almak ve aynı düzende kendi planlamasını yapmak durumundadır. Tedarikçi portalden alacağı bu planı kendi içinde planlama süreçlerine tabi tutar ve kendi üretim planı ile satın alma gereksinimlerini belirler.

Tedarikçi isterse kendi alt tedarikçileri için yine portal aracılığıyla bu planı yayınlayabilir ve böylece tedarik ağının en alt seviyesine kadar siparişler portaller vasıtasıyla iletilmiş olur.

Rdcode serisi Tedarikçi/Üretici portali günümüz teknolojilerinin geldiği noktada, yayınlanan siparişleri almak, planlama, üretim ve sevkiyat süreçleri sırasında geribildirimlerle bilgi iletmek ve tahsilat işlemlerine kadar birçok konuda elektronik, bütünleşik bilgi transferleri olanağı sağlamaktadır.

info@nirvana.com.tr
İhsaniye Mah. İzmir Yolu Atalay 7 Sitesi No:114 B Blok K:8/25 Nilüfer / BURSA
0 (224) 249 38 44 - 249 98 22
Nirvana Netsis Netsis Programları Netsis Yardım