Home Page Image

Nirvana Netsis Ödülleri

2003 Yılı En İyi Çıkış Yapan Yetkili Satıcı Ödülü

2004 Yılı En İyi Çıkış Yapan Yetkili Satıcı Ödülü
 

NETSIS Fusion FİNANSAL UYGULAMALARI


Netsis'in nakit, çek/senet, banka, cari hesap gibi modüllerinin oluşturduğu uygulamadır. Bu modüller ile bütün finansman fonksiyonlarını yerine getirip, para yönetimini sağlayabilirsiniz.
Finansman Takvimi Sayesinde Hassas Gün Takibi
Netsim; firma geneli ya da müşteri/satıcı bazında finansmana yönelik çalışma takvimlerini belirlemenize imkan sağlayarak gerçek ödeme günleri konusunda size yardımcı olmaktadır. Artik aldığınız çekin vadesi bayram tatiline, satıcıya kestiğiniz faturanın vadesi cumartesi gününe geliyor ise hatalı ödeme tarihlerinden rapor almakla zaman kaybetmeyin.
Verimli İşlemler
Çek aldınız, havale çıkardınız, çek karşılıksız çıktı, müşterilerinize açık faturaları bildirmek için yaslandırma raporlarını çalıştırdınız ve bunun gibi işlemlere devam ettiniz. Netsis'in e-birliktelik fonksiyonları anında ilgili kişilere e-mail hazırlayıp yollasın; siz telefon fak gibi islerle zaman kaybetmeyin. Yada yine Netsis'in e-edinme modülleri ile müşterileriniz, satıcılarınız ihtiyaç duyduğu bilgilere 7 gün 24 saat web sitenizden ulaşabilsin.
Bütünleşik Finansal Raporlar
Günlük, haftalık ve aylık bazda, kasa, banka, cari hesaplar, senet/çek, sipariş bilgileri ve serbest girilen tahmini bilgiler ışığında çok detaylı raporlar alıp, finans yönetiminizi yönlendirebilir, gerekli önlemleri zamanında alabilirsiniz.
Bu raporlara gerekirse MS Office yazılımlarına transfer ederek ya da Excel'in içinden Netsis'in Extend ürünü sayesinde çevrimiçi olarak ulaşabilirsiniz.
Döviz Takibi ve Kur Farkı Uygulamaları
Cari hesap, banka, senet/çek, kasa modüllerinde sadece TL değil diğer para birimleri ile de işlem yapılabilir ve hesapları bu para birimleri ile takip edebilirsiniz. Ayni zamanda yasal mevzuata göre istenilen dönemlerde hesaplanan kur farkı değerini otomatik yaparak muhasebe kayıtlarını oluşturmanız mümkün.
Açık Hesap Takip Yöntemi
Cari hesaplardaki açık hesap takip yöntemi ve yaslandırma ya da hesap kapatma metodlarini müşteri ya da satıcı bazında belirleyebilirsiniz. Seçilen yöntemle bağlantılı olarak raporlama sistemi otomatik olarak desteklenecektir.
Satıcı Ödemelerinin Yapılması
Bu fonksiyon ile cari hesap tutma sekline göre ödeme planı hazırlanıp eğer banka bağlantısı sağlanmış ise yetki dahilinde Havale-ETF bilgileri otomatik olarak oluşturulup ödeme işlemi tamamlanır. Ayni zamanda opsiyon el olarak sürekli formlarda hazırlanmış firma çekleri otomatik olarak yazdırılır. Bu işlemler sayesinde satıcı ödeme işlemlerinizi dakika mertebesine indirir; dahası ödeme işlemlerinizi muhasebeye de kaydedebilirsiniz.
Kredi, Mevduat, Teminat Mektupları
Banka modülü ile kredilerinizi (rotatif, spot, iştira), mevduat (vadeli, vadesiz) repo, teminat hesapları (teminat mektubu, akreditif) gibi hesaplarınızı takip edebilir, merkez bankası banka kodları , uluslararası swift kodları modül içinde takip edip, işlemlerinizi otomatik hale getirebilirsiniz.
Banka işlemlerinin doğruluğunu sisteminizden kontrol eder, gelen faiz, komisyon hesaplamaları, BSMV kesintileri gibi hesaplamaları banka işlemleri seçenekleri ile sağlayabilirsiniz.
İşlem Belgelerinde Etkinlik
Kasa, tahsilat -ödeme, karşılıksız çek-senet dekontu, çek alindi-verildi, çek-senet basımı gibi islerinizi manüel yapmaktan kurtulur, kullanıcı tanımlı dizayn seçenekleri ile belgelerinizi işlem yaparken yazdırabilirsiniz
Diğer Modüllerle Tam Entegre Çalısın
Basta muhasebe olmak üzere, lojistik ve satış modülleri ile tam iç içe çalışacak şekilde tasarımları yapılmıştır. Hem finans modellerinden ilgili modüller beslenir hem de diğer modüllerden finans modüllerine kaıitlar yaıilır.

 
 
 
info@nirvana.com.tr