Home Page Image

Nirvana Netsis Ödülleri

2003 Yılı En İyi Çıkış Yapan Yetkili Satıcı Ödülü

2004 Yılı En İyi Çıkış Yapan Yetkili Satıcı Ödülü
 

NETSIS Fusion E-NETSIS UYGULAMALARI

Son 150 yıl içinde dünya ekonomisinde üç devrim olduğu kabul ediliyor. Bunlar; 1800'lerin sonunda demiryolları, 1900'lerin basında elektrik ve günümüzde dijital devrim.
Netsis Fusion ile müşterilerin, is ortaklarının ve tedarik zincirinin yeni ekonomiye geçişinde gereksinim duyduğu web fonksiyonlarını destekliyor ve yeni ekonomi çalışmalarını dört baslık altında değerlendiriyor: e-Satış, e-Birlikte Çalışma, (e-Collaboration), e-Edinme (e-Procurement), e-Servis.

e-Satış : Netsis'in 7 gün 24 saat çalışan satış programları ile 7 gün 24 saat sipariş alabilirsiniz. Bayileriniz, müşterileriniz ve/veya satış ekibiniz siparişlerini Fusion web uygulamlarindan istedikleri zaman kaydedebilecek ve durumu izleyebilecekler. Üstelik bütün satış koşulları, indirimler, vadeler, müşteriye özgü fiyat uygulamaları gibi bilgilerin tamamına hakim olmak.
e-Birlikte Çalışma (e-collaboration) : Çalışma hayatında is ortaklarınız ve/veya çalışma arkadaşlarınız ile sürekli bilgi paylaşımı içinde olmanız gerekir. Örneğin satıcıdan gelen malin kabulünü yaptığınızda, müşterinize mal sevk ettiğinizde, risk limitleri nedeniyle müşterilerinize mal satısı gerçekleştiremediğinizde, satıcıya havale çıkardığınızda ve bunun gibi bir çok işlemde bilgiyi paylaşmanız gerekir. Netsis Fusion ile bu paylaşımı saniyelerle yapmanız mümkün. Siz gerekli tanımlamaları yaptığınızda bu bilgiler otomatik e-mail olarak ilgili kişilere ulaşacaktır. Eğer satıcınız sizden, mal kabulü yaptığınızda malin size ulaştığına dair bilgi istiyor ise, sizin ilgili satıcının haberleşme kayıtlarında alim irsaliyesi kaydında kime mail gitmesi gerektiğini bir kez tanımlamanız yeterli.
e-Edinme (e-Procurement): IS ortaklarınız ve/veya çalışma arkadaşlarınız bazı durumlarda sizin paylaşıma açtığınız birtakım bilgilere ulaşmak isterler. Örneğin yöneticileriniz, satış, stok, finans gibi raporlara; müşterileriniz, siparişlerinin durumu hesap ekstresi, senet/çeklerinin durumu ve ürün listelerine, satıcılarınız satın alma, ödeme bilgilerine ihtiyaç duyarlar. Netsis Fusion ile web üzerinden raporlama modülleri sayesinde istenilen bilgilere 7 gün 24 saat ulaşmanız mümkün, dünyanın neresinde olursanız olun.
e-Servis : e-Servis fonksiyonlarının önemli bir kısmini web üzerinde. Diyelim ki çalışırken bir sorunla karsılaştınız ve karsınıza İngilizce olarak bazı hata kodları çıktı. O anda eğer online iseniz bu problemi direkt Netsis sorun veritabanına atabiliyor veya on-Lice değil iseniz e-mail yoluyla yine Netsis'e yönlendirebiliyorsunuz. Artik sorununuzdan haberdarız. İletmiş olduğunuz sorun veya isteğin hangi süreçte olduğunu Netsis'in veritabanlarına web üzerinden bağlanarak öğrenebiliyorsunuz.
Döviz ve enflasyon bilgilerinizi güncellemek isterseniz çok basit bir işlemle yine web üzerinden bu işlemi yapabiliyorsunuz. Ayrıca programda olan değişiklikleri veya mevzuat değişikliği gibi bilgileri "Nethaberci sayesinde Netsis'in web ini belirli aralıklarla kontrol ettirip otomatik uyarlıyorsunuz.

 
 
 
info@nirvana.com.tr